Mucize damar açıcı: Kalp damar tıkanıklığı nasıl açılır? Doğal damar temizleme!

Damar tıkanıklığı, çoğunlukla ateroskleroz adı verilen bir süreçle beraber meydana gelir. Ateroskleroz, damar duvarlarında plak adı verilen yağ, kolesterol, kalsiyum ve diğer maddelerin birikerek arterlerin iç çeperinde kalınlaşmaya ve sertleşmeye yol açmasına denir.

Bunun sonucunda gün geçtikçe damarların daralmasına ve tıkanmasına yol açar. Fakat önce kolesterol olmak üzere damarların tıkanmasına sebep olan bu duruma, kullanacağınız doğal tedavi yöntemi ile önlem anlamanız mümkün. İşte, damar tıkanıklığı nedir, belirtileri nelerdir, damar tıkanıklığı nasıl açılır?

DAMAR TIKANIKLIĞINA MUCİZEVİ KÜR!

Sadece iki malzemeden oluşan bu kür sayesinde yalnız kolesterolünüzü sağlıklı seviyede tutmakla kalmayacak, sağlığınıza pek çok fayda sağladığını da göreceksiniz. İşte, damar tıkanıklığına iyi gelen mucizevi kür!

Malzemeler

2 litre limon suyu

40 diş sarımsak

Büyük bir cam kavanoz

Yapılışı      

Öncelikle sarımsakları soyarak güzelce ezmeniz lazım. Hemen ardından kavanozun içerisine koyun. Daha sonra yaklaşık 40 adet limonun suyunu sıkarak 2 litrelik limon suyu elde edin. Ezilmiş sarımsakların üzerine bu limon suyunu ekleyin ve kapağını sıkıca kapatıp ışık almayan bir yerde muhafaza edin. Bunun için siyah veya ışık geçirmeyen bir poşet de tercih edebilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı 1 ay boyunca her gün 1 defa olmak üzere kapağını açmadan sadece çalkalayın.

30 gününün tamamlanmasının ardından hazır olan limonlu sarımsak kürünüzü 25 gün boyunca sabahları, mümkünse kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına yarım çay bardağı miktarı tüketin. Memnun kalıp devam etmek isterseniz iki kür arasında en az 1 hafta ila 10 gün civarı beklemeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x